Hakkımızda



Ankara Etimesgut Bölgesinde hizmet veren firmamız 10 yılı aşkın hertürlü çanak montaj, uydu kurulum, anten kurulum, servis ve tamir, Filbox, Dsmart, Dijitürk servis, kurulum ve tamiri alanında faaliyet göstermektedir.

 

Güler yüz ve iyi niyet prensibine sahip olarak kapınıza kadar gelip her türlü çanak ve uydu sisteminizi en ince ayarlarına kadar yapıp size en iyi görüntü kalitesini vermeyi garanti ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur.

 

Ankara Uydu Anten Servisi denince akla ”Gözüküçük Elektrik&Uydu Anten Sistemleri” gelir.

 

Nedenine gelince Ankara’ da en iyi hizmet ve servis sonrasıda yaptığımız montajın arkasında duruyoruz.. Deneyimli personelimiz en iyi şekilde çanak montajını yapıp size en iyi görüntüyü vererek sizleri memnun ederek ayrılıyor.

 

Uydu montajınız ne kadar iyi olursa görüntünüz o kadar iyi ve sağlam olur. Uydu montajı diyip geçmeyin mm lik bile kaymalar size görüntü kaybı yaratır.

 

Kullandığımız en son model yön bulucularla bu mm lik kaymaların önüne geçiyoruz. Servis noktamız tek yerle sınırlı değildir. Ankara’ nın tüm ilçelerine hizmetimiz vardır.